Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

    Με ενδιαφέρει

    T.V Animation
    T.V Animation
    Owner
    Owner


    Αριθμός μηνυμάτων : 561
    Points : 1664
    Φήμη : 2
    Ημερομηνία εγγραφής : 28/01/2014
    Ηλικία : 35

    Με ενδιαφέρει Empty Με ενδιαφέρει

    Δημοσίευση από T.V Animation Κυρ Ιαν 25, 2015 12:40 am

    Τώρα εάν στα αλήθεια σας ενδιαφέρει η προσφορά του T.V Animation για να βγάλετε χρήματα, θα πρέπει να κανονίσετε τα παρακάτω βήματα.

    Με ενδιαφέρει 1i_log10

    Τι πρέπει να κάνω για να βγάλω λεφτά από το T.V Animation.


    1. Θα πρέπει καταρχάς να πάρω μέρος στην ομάδα T.V Animation.

    2. Ύστερα θα πρέπει να κατεβάσω κάποια σειρά Αnime στον υπολογιστή μου.

    3. Μετά την σειρά εκείνη που έχω κατεβάσει στον υπολογιστή θα πρέπει να την επεξεργάσω παράδειγμα: -> [TV Animation] OnePiece Episode 001 Greek-Subbed.

    4. Και αφού την έχω επεξεργαστεί το επεισόδιο της σειράς θα πρέπει να την ανεβάσω στο server του T.V Animation.

    5. Αφού την έχω ανεβάσει θα πρέπει να την προωθήσω στο forum του T.V Animation.

    6. Και εφόσον την ανέβασα είμαι έτοιμος για να βγάλω λεφτά από αυτό που έκανα.

    Πως θα βγάλω εισόδημα με αυτά που έκανα πιο πάνω.


    1. Το εισόδημα σας βγαίνει αναλόγως με τις προβολές των επεισοδίων της σειράς που ανεβάσατε.

    2. Και το καλύτερο είναι πως άμα τυχόν φύγετε από την ομάδα θα συνεχίσετε να λαμβάνετε χρήματα.

    3. Και δεν τελειώνουμε εδώ, υπάρχουν διάφορες υπηρεσίες για να δηπλασιάσεται η να τρηπλασιάσεται τα έσοδα σας.

    Τυχόν Dead Link στα επεισόδια σας.


    1. Εάν για τον Α η Β λόγο σας παρουσιάσει κάποιο επεισόδιο Dead Link τότες είστε υπεύθυνος να το ανακτήσετε.

    2. Θα πρέπει να κρατάτε κάποια βάση στον υπολογιστή σας η στο forum T.V Animation ώστε να ξέρετε σε πιο λογαριασμό έπεσε αυτό το επεισόδιο.

    3. Για να ανακτήσετε κάποιο επεισόδιο θα πρέπει να το ξανά ανεβάσετε.

    4. Και δεν θα πρέπει να περάσετε το όριο 100GB στο λογαριασμό σας για να μην έχετε προβλήματα με Dead Link.


      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Πεμ Μάης 02, 2024 10:37 am